Nasz cel

Głównym celem naszej firmy to zadowolenie klienta. Obustronne korzyści jakie płyną ze współpracy są dla nas motywacją do dalszego rozwoju. Stawiamy na profesjonalną i nowoczesną obsługę, entuzjazm i zaangażowanie zespołu, co skutkuje jakością produktów i komfortem współpracy dla naszych klientów.

  Kontakt z nami

Rzetelność

Rzetelność stanowi podstawę działalności firmy Riva Pack Sp. z o. o. Każdy Klient jest przez nas solidnie i rzetelnie potraktowany. Budowanie zaufanie jest naszym kluczem do sukcesu.

Uczciwość

Stawiamy sobie wymóg uczciwego podejścia do biznesu. Procedury obsługi Klienta zawsze prowadzimy z zachowaniem spójności, szacunku i poufności. Chronimy wszelkie informacje poufne przekazywane przez naszych Kontrahentów. Uczciwość stosujemy zarówno wewnątrz naszej firmy, jak i wszystkich podmiotów i osób, z którymi mamy styczność na rynku.

Terminowość

Stosujemy standardowe, szybkie terminy dostaw. Dodatkowo każde zamówienie jest potwierdzane indywidualnie z jak najszybszym terminem dostawy. Dbamy o to, żeby nasze dostawy docierały do naszych Odbiorców bezpiecznie i na czas.

Dlaczego warto nas wybrać?

Sympatyczna i profesjonalna obsługa Klienta

Lubimy naszą pracę, dlatego staramy się pracować z uśmiechem 🙂
Wieloletnie doświadczenie pozwala nam to zrobić w sposób profesjonalny.

Nasze metody działania

Zawsze poszukujemy optymalnych rozwiązań dla nazych partnerów handlowych. Szybko reagujemy na ich indywidualne potrzeby. Wiemy, że sukces i zadowolenie naszych klientów budują sukces naszej firmy.

Praca

Pracuj z nami!

Dołącz do naszego teamu i pracuj w świetnej atmosferze. Sprawdź aktualne oferty pracy.
więcej informacji

Back to Top